Датчик руху і присутності DWPM17360WW

- Готово до відправки
- Код: DWPM17360WW
11 016 ₴
+380 (67) 867-63-29
мобільний Kyivstar
- +380 (50) 362-10-34мобільний Vodafone
- +380 (67) 520-74-00мобільний офіс
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
для LB вставки «освітлення» арт.: 1701 SE, 1704 ESE, 1710 DE, 1711 DE, 1713 DSTE, 1723 NE, 1708 IE
Призначення
Характеристики
Функції безпосередньо на насадці
Приналежності:
накладна коробка арт.: PM-KAPPE, PM-KAPPE AL
Приналежності:
захисна решітка арт.: SK 180-90 WW
Призначення
- Автоматичне включення освітлення в залежності від руху джерела тепла і освітленості
- Експлуатація зі вставкою для прихованої проводки для перемикання або плавного регулювання освітлення або з 3-провідний вставкою для додаткової точки з LB-Management
- Стельовий монтаж, на вставку для прихованого монтажу
Характеристики
Функції безпосередньо на насадці
- Расширение зоны обнаружения в комбинации с 3-проводной спутниковой вставкой
- Управление осуществляется 2- и 3-проводной вставкой для дополнительной точки, поворотной вставкой для регулирования яркости света или кнопочным переключателем
- Свет регулируется через вставку дополнительной точки, со вставкой для приглушения света
- Сброс до заводских настроек
- Заслонка для ограничения зоны обнаружения
- Установка устройства как датчик присутствия или как датчик движения
- Установка порога включения
- Отдельная установка чувствительности 3х PIR датчиков
- Регулируемая задержка выключения
- Вкл или Выкл
- Включение или выключение на 0,5 - 5 часов
- Предварительное оповещение о выключении
- Динамическое время запуска
- Имитация присутствия
- Сигнал тревоги
- Функция перекл. врем.
- Тест хождения
- Программирование до 16 индивидуальных значений времени переключения
- Операция импульса
- Константное управление освещением
- Включение на последнем настроенном уровне яркости или на сохранённом уровне яркости для включения
- Отельная функция
- Функция ночного света
Приналежності:
накладна коробка арт.: PM-KAPPE, PM-KAPPE AL
Приналежності:
захисна решітка арт.: SK 180-90 WW
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jung |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | тип. 10 м |
| Висота монтажу | 3,00 м |
| Діапазон робочих температур | -5 ... +45 °C |
| Інтервал імпульсів | макс. 2,5 мВт (2 клас) |
| Контрольована зона | Ø близько 20 м (висота установки 3 м) |
| Операція короткого часу | близько 3 з |
| Поріг яскравості | близько 5 ... 500 лк (і денний режим) |
| Тривалість імпульсу | 2,402 ... 2,480 ГГц |
| Розміри (Ø x В) | 103 x 66 мм |
| Температура зберігання/транспортування | -25 ... +70 °C |
| Кут огляду | 360° |
| Чутливість | 0, 25, 50, 75, 100 % |
| операція датчика присутності | близько 0,5 с |
| операція детектора руху | близько 5 ... 1.000 лк (і денний режим) |
- Ціна: 11 016 ₴

