Клавішний LED диммер «стандарт» 1710DE

- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1710DE
6 481 ₴
Показати оптові ціни+380 (67) 867-63-29
мобільний Kyivstar
- +380 (50) 362-10-34мобільний Vodafone
- +380 (67) 520-74-00мобільний офіс
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
без супутникового входу
для центральних плат арт.: ..1700.., ..1700 P.., ..1701.., ..1701 P.., ..1750 D.., ..1751 BT.., ..1751 PBT.., ..17180.., ..17280.., ..17181.., ..17281.., DWPM 17360..
Призначення
Характеристики
Центральні плати:
Центральна плата: .. 1700 .., .. 1701 ..
Таймер універсальний Bluetooth: .. 1751 ..
Таймер з дисплеєм стандарт: .. 1750 D ..
Датчик руху стандарт 1,10 м: .. 17180 ..
Датчик руху універсальний 1,10 м: .. 17181 ..
Датчик руху стандарт 2,20 м: .. 17280 ..
Датчик руху універсальний 2,20 м: .. 17281 ..
Датчик руху і присутності: DWPM 17360 ..
для центральних плат арт.: ..1700.., ..1700 P.., ..1701.., ..1701 P.., ..1750 D.., ..1751 BT.., ..1751 PBT.., ..17180.., ..17280.., ..17181.., ..17281.., DWPM 17360..
Призначення
- Включення і керування яскравістю світла
- Експлуатація з відповідною накладкою з системи управління жалюзі
- Установка в монтажній коробці згідно DIN 49073
Характеристики
- Пристрій працює за принципом відсічення або затримки фази
- Автоматична або ручна настроювання підходящого по навантаженню принципу регулювання яскравості
- LED-индикация режима эксплуатации
- Устройство может работать без подключения нейтрали
- Плавное включение ламп в щадящем режиме
- Включение на последнем настроенном уровне яркости или на сохранённом уровне яркости для включения
- Долговременное сохранение уровня освещённости при включении
- Долговременное сохранение минимальной освещённости
- Электронная защита от короткого замыкания с выключением не позднее чем через 7 секунд
- Электронная защита от перегрева
- Тестовый режим для проверки функций
- Возможно увеличение мощности за счет дополнения мощности
- Додаткові приналежності: світлодіодний модуль компенсації арт.: KM LED 230 U
Центральні плати:
Центральна плата: .. 1700 .., .. 1701 ..
Таймер універсальний Bluetooth: .. 1751 ..
Таймер з дисплеєм стандарт: .. 1750 D ..
Датчик руху стандарт 1,10 м: .. 17180 ..
Датчик руху універсальний 1,10 м: .. 17181 ..
Датчик руху стандарт 2,20 м: .. 17280 ..
Датчик руху універсальний 2,20 м: .. 17281 ..
Датчик руху і присутності: DWPM 17360 ..
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jung |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| ВВ галогенні лампи | 20 ... 210 Вт |
| Діапазон робочих температур | -5 ... +45 °C |
| Лампи розжарювання | 20 ... 210 Вт |
| Номінальна напруга | AC 230 В ~ |
| Підключення | 1 x 0,5 ... 4,0 мм2 2 x 0,5 ... 2,5 мм2 |
| Втрата потужності | близько 2 Вт |
| При виборі налаштування «LED-відсічення фази» максимальна підключена навантаження для високовольтних світлодіодних ламп та електронних трансформаторів з низьковольтними світлодіодами подвоюється. | не допускається |
| Приєднувальна потужність при 25 °C | 20 ... 210 Вт |
| Підсилювачі потужності | 1 x 0,5 ... 4,0 мм2 2 x 0,5 ... 2,5 мм2 |
| Частота мережі | 50 / 60 Гц |
| диммируемые СТ світлодіодні лампи | тип. 3 ... 60 Вт |
| диммируемые компактні люмінесцентні лампи | 20 ... 210 Вт |
| індуктивні трансформатори | тип. 20 ... 60 BA |
| індуктивні трансформатори з LV-LED | тип. 3 ... 60 Вт |
| багатожильний без клемника | макс. 100 м |
| одножильний провід | 1 x 0,5 ... 4,0 мм2 2 x 0,5 ... 1,5 мм2 |
| омічні і компактні люмінесцентні лампи | гвинтовий затиск |
| омічні і ВВ світлодіоди | будь ласка, вивчіть технічні характеристики підсилювача |
| резистивна-індуктивна | тип. 3 ... 60 Вт |
| резистивна-ємнісна | 20 ... 210 ВА |
| електронні трансформатори | тип. 20 ... 60 Вт |
| електронні трансформаторыс з LV-LED | 20 ... 210 ВА |
| ємнісна-індуктивна | тип. 3 ... 60 Вт |
- Ціна: 6 481 ₴

