Роторний диммер стандарт LED 1730DD

- Готово до відправки
- Код: 1730DD
5 325 ₴
+380 (67) 867-63-29
мобільний Kyivstar
- +380 (50) 362-10-34мобільний Vodafone
- +380 (67) 520-74-00мобільний офіс
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
з инкрементальным датчиком
без супутникового входу
Призначення
Характеристики
Кришки:
серії AS / A: арт.: A 1540 ..
серія CD: арт.: CD 1540 ..
серія SL: арт.: SL 1540 ..
серія LS : арт.: LS 1940 .., .. 1940 ..
без супутникового входу
Призначення
- Включення і керування яскравістю світла
- Експлуатація з відповідною накладкою
- Установка в монтажній коробці згідно DIN 49073
Характеристики
- Пристрій працює за принципом відсічення або затримки фази
- Автоматична настройка принципу витримки часу, відповідного навантаженні
- Пристрій може працювати без підключення нейтралі
- Плавне включення ламп в щадному режимі
- Включення на останньому налаштованому рівні яскравості або на збереженому рівні яскравості для включення
- Довготривале збереження рівня освітленості при включенні
- Довготривале збереження мінімальної освітленості
- Електронний захист від короткого замикання з вимиканням не пізніше, ніж через 7 секунд
- Електронний захист від перегріву
- Можливе збільшення потужності за рахунок доповнення потужності
- Додаткові приналежності: світлодіодний модуль компенсації арт.: KM LED 230 U
Кришки:
серії AS / A: арт.: A 1540 ..
серія CD: арт.: CD 1540 ..
серія SL: арт.: SL 1540 ..
серія LS : арт.: LS 1940 .., .. 1940 ..
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jung |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| ВВ галогенні лампи | 20 ... 210 Вт |
| Діапазон робочих температур | -5 ... +45 °C |
| Лампи розжарювання | 20 ... 210 Вт |
| Номінальна напруга | AC 230 В ~ |
| Підключення | 1 x 0,5 ... 4,0 мм2 2 x 0,5 ... 2,5 мм2 |
| Втрата потужності | близько 2 Вт |
| Споживання в режимі очікування | близько 0,35 Вт |
| Приєднувальна потужність при 25 °C | 20 ... 210 Вт |
| Підсилювачі потужності | 1 x 0,5 ... 4,0 мм2 2 x 0,5 ... 2,5 мм2 |
| Частота мережі | 50 / 60 Гц |
| Експлуатація без нульового проводу: мін. навантаження 50 Вт. Не діє для навантаження з високовольтними LED-лампами або компактними люмінесцентними лампами. | гвинтовий затиск |
| диммируемые СТ світлодіодні лампи | тип. 3 ... 60 Вт |
| диммируемые компактні люмінесцентні лампи | 20 ... 210 Вт |
| індуктивні трансформатори | тип. 20 ... 60 BA |
| індуктивні трансформатори з LV-LED | тип. 3 ... 60 Вт |
| багатожильний без клемника | макс. 100 м |
| одножильний провід | 1 x 0,5 ... 4,0 мм2 2 x 0,5 ... 1,5 мм2 |
| омічні і компактні люмінесцентні лампи | будь ласка, вивчіть технічні характеристики підсилювача |
| омічні і ВВ світлодіоди | тип. 3 ... 60 Вт |
| резистивна-індуктивна | тип. 3 ... 60 Вт |
| резистивна-ємнісна | не допускається |
| електронні трансформатори | тип. 20 ... 60 Вт |
| електронні трансформаторыс з LV-LED | 20 ... 210 ВА |
| ємнісна-індуктивна | 20 ... 210 ВА |
- Ціна: 5 325 ₴

