Релейний вставка 1 канал 1701SE

- Готово до відправки
- Код: 1701SE
6 528 ₴
+380 (67) 867-63-29
мобільний Kyivstar
- +380 (50) 362-10-34мобільний Vodafone
- +380 (67) 520-74-00мобільний офіс
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
з входом для супутникових пристроїв
для центральних плат арт.: ..1700.., ..1700 P.., ..1701.., ..1701 P.., ..1750 D.., ..1751 BT.., ..1751 PBT.., ..17180.., ..17280.., ..17181.., ..17281.., DWPM 17360..
Призначення
Характеристики
Центральні плати:
Центральна плата: .. 1700 .., .. 1701 ..
Таймер універсальний Bluetooth: .. 1751 ..
Таймер з дисплеєм стандарт: .. 1750 D ..
Датчик руху стандарт 1,10 м: .. 17180 ..
Датчик руху універсальний 1,10 м: .. 17181 ..
Датчик руху стандарт 2,20 м: .. 17280 ..
Датчик руху універсальний 2,20 м: .. 17281 ..
Датчик руху і присутності: DWPM 17360 ..
для центральних плат арт.: ..1700.., ..1700 P.., ..1701.., ..1701 P.., ..1750 D.., ..1751 BT.., ..1751 PBT.., ..17180.., ..17280.., ..17181.., ..17281.., DWPM 17360..
Призначення
- Включення освітлення і електродвигунів
- Експлуатація з відповідною накладкою з системи управління жалюзі
- Установка в монтажній коробці згідно DIN 49073
Характеристики
- Можливе підключення супутників
- Регульований період післядії
- Тестовий режим для перевірки функцій
- Адаптивне перемикання нульової точки
Центральні плати:
Центральна плата: .. 1700 .., .. 1701 ..
Таймер універсальний Bluetooth: .. 1751 ..
Таймер з дисплеєм стандарт: .. 1750 D ..
Датчик руху стандарт 1,10 м: .. 17180 ..
Датчик руху універсальний 1,10 м: .. 17181 ..
Датчик руху стандарт 2,20 м: .. 17280 ..
Датчик руху універсальний 2,20 м: .. 17281 ..
Датчик руху і присутності: DWPM 17360 ..
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Jung |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| 2-х дротова вставка-супутник 1720 NE | без, 1 хв, 5 хв, 30 хв, 60 хв |
| ВВ галогенні лампи | 1000 ВА |
| ВВ світлодіодні лампи | 1200 ВА |
| Діапазон робочих температур | необмежено |
| Кількість супутникових пристроїв | необмежено |
| Комутаційний струм при 35 °C | 16 A (AC1) |
| Лампи розжарювання | 1500 Вт |
| Хв. струм перемикання AC | 2300 Вт |
| Номінальна напруга | AC 230 В ~ |
| Підключення | 1 x 0,5 ... 4,0 мм2 2 x 0,5 ... 2,5 мм2 |
| Приєднувальна потужність | 2300 Вт |
| Резервна потужність в залежності від насадки | близько 0,1 ... 0,5 Вт |
| Температура зберігання/транспортування | 5 |
| Частота мережі | 50 / 60 Гц |
| індуктивні трансформатори | тип. 500 Вт |
| компактні люмінесцентні лампи | 6 A |
| люмінесцентні не компенсовані лампи | 920 ВА (115 мкФ) |
| багатожильний без клемника | -25 ... +45 °C |
| багатожильний з клемником | -20 ... +70 °C |
| одножильний провід | 1 x 0,5 ... 4,0 мм2 2 x 0,5 ... 1,5 мм2 |
| омічний | 100 мА |
| стартовий струм | гвинтовий затиск |
| електронні трансформатори | тип. 500 Вт |
| ємнісна навантаження | 1 x 0,5 ... 4,0 мм2 2 x 0,5 ... 2,5 мм2 |
- Ціна: 6 528 ₴

