Датчик руху і присутності DWPMK360WW

- Готово до відправки
- Код: DWPMK360WW
16 781 ₴
+380 (67) 867-63-29
мобільний Kyivstar
- +380 (50) 362-10-34мобільний Vodafone
- +380 (67) 520-74-00мобільний офіс
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
з вбудованим релейним модулем
в комплекті з ІК пультом ДУ арт.: DWPM FB IR K
Призначення
Характеристики
в комплекті з ІК пультом ДУ арт.: DWPM FB IR K
Призначення
- Автоматичне включення освітлення в залежності від руху джерела тепла і освітленості
- Закритий стельовий монтаж, накладний монтаж
Характеристики
- 2-точкове управління освітленням
- Налаштування функцій за допомогою ІЧ пульта
- Обмеження області виявлення шляхом відключення окремих датчиків або бленди
- Управління ІК пультом, 2-провідний вставкою або механічної кнопкою
- Функція навчання для завдання порога освітленості, в комбінації з ІК пультом
- Попередження про вимкнення
- Короткий імпульс, наприклад, щоб включити передавачі звукових сигналів
- Відображення світлодіодами
- Імітація присутності
- Функція світлочутливого датчика
- Динамічний час запуску
- Розширення зони виявлення за допомогою паралельного підключення декількох пристроїв
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jung |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автомат захисту | макс. 16 A |
| ВВ галогенні лампи | тип. 400 Вт |
| ВВ світлодіодні лампи | 690 ВА (560 мкФ) |
| Висота монтажу | 3,00 м |
| Діапазон робочих температур | -5 ... +45 °C |
| Затримка вимкнення | близько 10 з ... 30 хв. |
| Інтервал імпульсів | 16 A (AC1) |
| Комутаційний струм при 35 °C | 4 A |
| Контрольована зона | Ø близько 20 м |
| Лампи розжарювання | 1000 ВА |
| Люмінесцентні лампи | 2300 Вт |
| Хв. струм перемикання AC | 2000 Вт |
| Номінальна напруга | AC 110 ... 230 В ~ |
| Операція короткого часу | близько 0,5 с |
| Підключення | макс. 100 м |
| Споживання в режимі очікування | макс. 0,3 Вт |
| Приєднувальна потужність при AC 110 ~ 35 °C | 500 ВА |
| Приєднувальна потужність при AC 230 В ~ 35 °C | 1500 Вт |
| Тривалість імпульсу | близько 3 з |
| Розміри (Ø x В) | 103 x 66 мм |
| Тип контактів | мк |
| Кут огляду | 360° |
| Установка освітленості | близько 5 ... 2.000 лк (і денний режим) |
| Частота мережі | 50 / 60 Гц |
| Чутливість | 25 ... 100 % |
| кручений дріт лудженими кінцями провідника | 1 x літієвий елемент CR 2025 (входить в постачання) |
| індуктивні трансформатори | 920 ВА |
| компактні люмінесцентні лампи | 1150 Вт |
| люмінесцентні не компенсовані лампи | 1000 Вт |
| одножильний провід | макс. 100 м |
| омічний | 100 мА |
| електронні трансформатори | тип. 400 Вт |
| ємнісна навантаження | 750 Вт |
- Ціна: 16 781 ₴

