Автоматичний датчик руху 70 W70WW

- Готово до відправки
- Код: W70WW
5 768 ₴
+380 (67) 867-63-29
мобільний Kyivstar
- +380 (50) 362-10-34мобільний Vodafone
- +380 (67) 520-74-00мобільний офіс
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Призначення
Характеристики
Примітка: Піковий кидок струму при включенні «енергозберігаючих» ламп може призвести до залипання контактів реле. Потрібно зниження потужності! Перед використанням таких ламп необхідно переконатися в можливості їх застосування.
Не підходить для охоронних систем!
Висота монтажу: 2,40 м
- Автоматичне включення освітлення залежить від виявлення рухів і від навколишнього освітлення
- Можливий накладний монтаж всередині і зовні
Характеристики
- Змінне місце встановлення
- Вологозахищене виконання
- Регульовані затримка вимкнення, чутливість і освітленість
- Тестовий режим для перевірки зони виявлення
- Діапазон зони огляду на 3-х рівнях
- Можливо паралельне включення декількох датчиків
- Можливо ручне включення кнопкою (НЗ контакти)
Примітка: Піковий кидок струму при включенні «енергозберігаючих» ламп може призвести до залипання контактів реле. Потрібно зниження потужності! Перед використанням таких ламп необхідно переконатися в можливості їх застосування.
Не підходить для охоронних систем!
Висота монтажу: 2,40 м
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jung |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| ВВ галогенні лампи | 750 ВА |
| Висота монтажу | близько 2,40 м |
| Датчик освітленості | согл. VDE 0875 T 14 |
| Діапазон температур | регулюється 3 рівнями положення корпусу датчика: вгорі - максимальна дальність середина - середня дальність внизу - мінімальна дальність |
| Затримка вимкнення | IP 55 |
| Комутована навантаження | 1000 Вт |
| Комутуючих контакт | μ-контакти реле |
| Контрольована зона | близько 70°, близько 8 x 11 м |
| Лампи розжарювання | 1000 Вт |
| Люмінесцентні лампи | 1000 Вт |
| На індуктивних трансформаторів повинне бути не менш 85 % номінальної навантаження | 500 ВА |
| Номінальна напруга | AC 230 В ~, 50 Гц |
| Номінальний діапазон | близько 8 м |
| Споживана потужність | режим денний і нічний, плавне регулювання |
| Електронні трансформатори з LНВ галогенні лампи | 400 ВА |
| індуктивні трансформатори з LНВ галогенні лампи | 750 Вт |
| – подвійне включення | близько 10 з ... 5 хв. |
| – не компенсовані | 1,1 Вт |
| – паралельно компенсовані (47 мкф) | -25 ... +55 °C |
- Ціна: 5 768 ₴

