Автоматичний датчик руху 110 222WW

- Готово до відправки
- Код: 222WW
9 585 ₴
+380 (67) 867-63-29
мобільний Kyivstar
- +380 (50) 362-10-34мобільний Vodafone
- +380 (67) 520-74-00мобільний офіс
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Призначення
Характеристики
Не підходить для охоронних систем!
Висота монтажу: 2,40 м
- Автоматичне включення освітлення залежить від виявлення рухів і від навколишнього освітлення
- Можливий накладний монтаж всередині і зовні
Характеристики
- Змінне місце встановлення
- Вологозахищене виконання
- Регульовані затримка вимкнення, чутливість і освітленість
- Тестовий режим для перевірки зони виявлення
- Головка датчика, регульована в 3-х осях
- Бленда для обмеження зони виявлення
- 18 зон детектування на 3-х рівнях
- Можливо паралельне включення декількох датчиків
- Можливо ручне включення кнопкою (НЗ контакти)
Не підходить для охоронних систем!
Висота монтажу: 2,40 м
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jung |
| Країна виробник | Німеччина |
| Споживана потужність | 1.3 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| cos ϕ = 0,5 індуктивний | 1 мА |
| ВВ галогенні лампи | макс. 10 A |
| Можливі регулювання | IP 54 |
| Обертання | согл. VDE 0875/6.77 |
| Висота монтажу | близько 2,40 м |
| Датчик освітленості | 180° горизонтально |
| Діапазон зони огляду | 180° вертикально |
| Діапазон температур | -35 ... +50 °C |
| Затримка вимкнення | макс. 16 м |
| Комутована навантаження | макс. 2200 Вт/ВА |
| Комутуючих контакт | реле, потенціал мережі |
| Контрольована зона | близько 110°, близько 16 x 25 м |
| Лампи розжарювання | макс. 1000 Вт |
| Номінальна напруга | AC 230 В ~, 50 Гц |
| Номінальний діапазон | близько 16 м |
| Піковий струм | близько 12 с ... 12 хв, плавне регулювання |
| Споживаний струм | 6 мА |
| Струм перемикання | макс. 5 A |
| Струм споживання реле при розімкнутих контактах | близько 5 ... 300 лк і денний режим, плавне регулювання |
| нахил | VDE |
| нормальний режим | 2,30 м ... 2,50 м |
| омічний | макс. 16 A |
- Ціна: 9 585 ₴

