KS3.16

-25%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: KS3.16
1 150 ₴
862,50 ₴
Показати оптові ціни+380 (67) 867-63-29
мобільний Kyivstar
- +380 (50) 362-10-34мобільний Vodafone
- +380 (67) 520-74-00мобільний офіс
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вимикач навантаження ENSTO KS3.16 3 x 16 A, Cu 1,5...16 мм2, пряма ручка, монтаж плата /DIN-рейка
Вимикачі Ensto KS сертифіковані за стандартом EN 60947-3, розроблені і випробувані для використання в якості роз'єднувача і здійснюють з'єднання і роз'єднання навіть при сверхтоках (номінальна витримується Uimp 8 кВ).
Підходять для використання в якості головного вимикача двигуна.
Підходять для використання в якості ввідного апарата в пристроях 0,4 кВт.
Підходять для використання в якості аварійного вимикача або вимикача безпеки.
- Рама вимикачів 16 - 63 A лише на два модулі в ширину, 63 - 125 A з шириною на три модуля
- У цій серії також представлені: вимикачі, монтуються безпосередньо на двері; вимикачі з заводським нульовим полюсом
- Є широкий асортимент приладдя (включаючи, наприклад, 4-й полюс, перемикається нульовий полюс, блок-контакт, ручку, механізм переключення)
- Є моделі, включені до номенклатури Лабораторії UL
- Компактний розмір
- Передова конструкція з двома розмірами рам
- Ручка закривається на замок в положенні ВИКЛ. (0-позиція)
- Для Cu провідників (при необхідності монтажу Al провідників використовувати адаптери KE12)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ensto |
| Країна виробник | Фінляндія |
| Номінальний струм | 16 А |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 400 В |
| Кількість полюсів | 3 шт. |
| Кількість робочих положень | 2 |
| Режим роботи | Тривалий |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Перетин проводів, що підключаються | 16 кв.мм |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Механічна зносостійкість | 100000 циклів |
| Комутаційна зносостійкість | 3000 циклів |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Вага | 0.13 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 81 мм |
| Висота | 76 мм |
| Ширина | 36 мм |
- Ціна: 862,50 ₴

