Реле сходового освітлення Elko-Ep DIM-2

- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DIM-2
1 890 ₴
Показати оптові ціни+380 (67) 867-63-29
мобільний Kyivstar
- +380 (50) 362-10-34мобільний Vodafone
- +380 (67) 520-74-00мобільний офіс
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Реле DIM-2/230V торгової марки Elko-Ep призначене для підтримки включеним освітлення сходових кліток, коридорів та інших об'єктів протягом визначеного проміжку часу. Включення освітлювального приладу здійснюється простим натисненням кнопкового вимикача. Установка здійснюється на звичайну DIN-рейку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elko Ep |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити: | 1 модуль типу S (17,5 мм) |
| Затримка відключення навантаження: | 0-20хв |
| Кількість контактів | 1НО |
| Механічне керування контактами: | Немає |
| Напруга живлення | 230В |
| Номінальний струм контактів: | 2A |
| Спосіб установки | На DIN-рейку |
- Ціна: 1 890 ₴

