Реле контроля однофазної напруги HRN-32/2, 48-276V AC/DC, 2x16A

- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: HRN-32/2
1 988 ₴
Показати оптові ціни- +380 (50) 362-10-34мобільний Vodafone
- +380 (67) 520-74-00мобільний офіс
Реле контролю напруги HRN-32/2 ELKO EP ETI 2471452
Реле контролю однофазної напруги HRN-32/2, 48-276V AC/DC, 2x16A виробництва ELKO EP (Чехія) ETI 2471452
Реле HRN-32 слугує для контролю напруги живлення в однофазних електроспоживачів і як захист обладнання перед підвищенням/позиченням напруги. Монтаж здійснюється на DIN-рейку, у довільній площині. Пристрій обладнаний індикацією напруги та стану контакту. Це найкомпактніше реле напруги такого роду на ринку. Механічні ручки потенціометрів дають візуально контролювати виставлені значення безпечного діапазону напруги та проводити просте й інтуїтивно зрозуміле налаштування приладу.
Ця модель захистить Ваші електроприлади, чутливі до перепадів напруги. Реле HRN-32 ELKO EP контролює напругу та захищає Ваше обладнання від зниженої та підвищеної напруги. Компактні розміри, висока якість і просте настроювання дають змогу застосовувати цю модель у різноманітних галузях, як у побуті, так і в промисловості, електрощитових зборках, системах АВР, введених і розподільних шафах, у елементах "розумного будинку" та ін.
Особливістю реле HRN-32/2 є два вихідних контакти 2CO 16A, які спрацьовують окремо для кожного рівня напруги
Для навантажень вище 16 А необхідно використовувати магнітні пускачі, контактори або реле високої потужності.
Характеристики HRN-32/2 ELKO EP:
- Напруга живлення (контрольоване): змінний струм 48 — 276 В AC/DC;
- Живлення пристрою здійснюється від контрольованої напруги (вимірює рівень автономного живлення);
- 3-режимна індикація парою LED-діодів вказує нормальний стан і 2 аварійні стани (напруга вища за норму або вище за норму);
- затримки ввімкнення в діапазоні від 0 до 10 с (для усунення впливу на коректну роботу короткочасних випадання або піків напруги);
- Настроювання рівня напруги та затримки часу вимкнення/вимкнення за допомогою механічних потенціометрів.
- Дає змогу налаштувати верхній рівень напруги в діапазоні AC/DC 160 — 276 V, а нижній рівень у діапазоні 30-95% верхнього рівня.
- Функції контролю підвищеної або зниженої напруги незалежні, тобто можна виставити контроль тільки підвищеної або тільки підвищеної напруги або обидва відразу.
- Однофазне виготовлення, 1-стандартний модуль для встановлення на 35-мм DIN-рейку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elko Ep |
| Країна виробник | Чехія |
| Кількість розмикальних контактів | 2 шт. |
| Кількість замикаючих контактів | 2 шт. |
| Похибка вимірювання | 1 % |
| Час спрацьовування | 0.5 сек |
| Перетин проводів, що підключаються | 2.5 кв.мм |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Індикація | Світлова |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Технічні характеристики | |
| Кількість фаз | 1 |
| Номінальний струм | 16 А |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 220 В |
| Мінімальна напруга спрацьовування | 48 В |
| Максимальна напруга спрацьовування | 276 В |
| Максимальна потужність | 4000 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити: | 90x17.6х64мм |
| Частота мережі: | 48–52Гц |
| Діапазон регулювання спрацьовування по Umin: | 30-95% від Umax |
| Максимальний струм, А: | 16А |
| Ступінь захисту клем: | IP20 |
| Час спрацьовування реле при зниженні нижче Umin (зниження більш 60В або напруга нижче 140В): | 0,1 c |
| Контроль перевантаження: | Немає |
| Номінальна напруга (фазна): | 220В |
| Час спрацьовування реле по перевищенню Umах (перевищення до 30В): | 0-10с |
| Ступінь захисту лицьовій панелі: | IP20 |
| Регулювання порога спрацьовування по Umin/Umax: | Незалежна |
| Діапазон регулювання спрацьовування по Umах: | 160..276V |
| Діапазон регулювання часу автоматичного повторного включення: | 0-10с |
| Час спрацьовування реле при зниженні нижче Umin (зниження до 60В): | 0-10с |
| Контроль обриву фаз: | Да |
| Час спрацьовування реле по перевищенню Umах (перевищення більш 30В): | 0-10с |
| Захист від перевищення струму: | Немає |
| Кількість контактів | 2CO |
| Напруга живлення | 48-276В AC |
| Наявність вольтметра | Немає |
| Діапазон робочих температур | від -20 до +55°С |
| Конструктивне виконання | На DIN-рейку |
- Ціна: 1 988 ₴



