Розетка меблева GTV CHARGER MINI 60mm, 1x розетка Schuko, 1xUSB-C, кабель 1,9m, алюміній

-1%
- Готово до відправки
- Код: AE-BPW1S1UCH-53N
1 580 ₴
1 564,20 ₴
+380 (67) 867-63-29
мобільний Kyivstar
- +380 (50) 362-10-34мобільний Vodafone
- +380 (67) 520-74-00мобільний офіс
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Компактні подовжувачі з невеликим розміром знадобляться на невеликих поверхнях, наприклад, на письмових столах та столиках у кімнатах підлітків та студентів. Подовжувач буде чудово працювати і в інших умовах – на кухні або в готельному номері. Зарядний пристрій Mini легко встановити – достатньо просвердлити отвір діаметром 60 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Колір корпусу | Срібний |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 84 мм мм |
| Гарантійний термін | 24м |
| Довжина кабелю | 1,9м |
| Діаметр, мм | 71 |
| Діапазон робочої напруги | 220-240V |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Кількість гнізд, 220V | 1 |
| Матеріал | Алюміній/пластик |
| Потужність | 3500W Вт/м |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип | Розеткові блоки |
| Тип кріплення | Прихований |
- Ціна: 1 564,20 ₴


