Садовий світильник GTV DRAGOS II поворотний на сонячній батареї, 100Lm, 3000-4000-6000K, 2200mAh, IP54

-15%
- Готово до відправки
- Код: LD-DRAGOSII-100-10
1 248 ₴
1 060,80 ₴
+380 (67) 867-63-29
мобільний Kyivstar
- +380 (50) 362-10-34мобільний Vodafone
- +380 (67) 520-74-00мобільний офіс
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
DRAGOS II – садовий світильник, який поєднує в собі сучасний дизайн з функціональністю. Оснащений рухомою сонячною панеллю, він дозволяє краще регулювати кут нахилу сонячного світла, що підвищує ефективність зарядки в різних умовах установки. Світильник генерує світловий потік 100 лм і пропонує можливість регулювання світлового кольору на холодний, теплий або нейтральний (CCT), що дозволяє регулювати світлову температуру відповідно до простору саду. Завдяки датчику сутінків пристрій запускається автоматично з настанням темряви, а вбудований акумулятор ємністю 2200 мАг забезпечує самостійну роботу протягом тривалого часу. Корпус із пластику ABS+PP та клас захисту IP54 гарантують довговічність і стійкість до пилу та вологи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | 2200mAh |
| Висота | 490мм мм |
| Гарантійний термін | 36м |
| Колір | Чорний |
| Колір світла | Теплий/Нейтральний/Холодний |
| Матеріал | ABS+PC+PS |
| Світловий потік | 100Lm |
| Ступінь захисту | IP54 |
| Температура світла | 3000-4000-6000K |
- Ціна: 1 060,80 ₴



