Садовий світильник GTV DRAGOS на сонячній батареї, 80Lm, 3000-4000-6000K, 2200mAh, IP54

-15%
- Готово до відправки
- Код: LD-DRAGOS-80-10
1 206 ₴
1 025,10 ₴
+380 (67) 867-63-29
мобільний Kyivstar
- +380 (50) 362-10-34мобільний Vodafone
- +380 (67) 520-74-00мобільний офіс
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Садовий світильник DRAGOS - це сучасний світильник, призначений для зручного та естетичного освітлення доріжок та прибудинкових територій. Завдяки вбудованій сонячній панелі та акумулятору високої ємності 2200 мАг він працює незалежно від мережі, забезпечуючи світло там, де воно потрібне. Світильник оснащений енергозберігаючими світлодіодами зі світловим потоком 80 Лм і функцією зміни колірної температури на холодну, теплу або нейтральну (ЦКТ), що дозволяє адаптувати освітлення до потреб навколишнього середовища. Датчик сутінків автоматично включає світло з настанням темряви. Корпус з ABS і PP пластику поєднує в собі легкість зі стійкістю до погодних умов, що підтверджується показником IP54.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | 2200mAh |
| Висота | 417мм мм |
| Гарантійний термін | 36м |
| Колір | Чорний |
| Колір світла | Теплий/Нейтральний/Холодний |
| Матеріал | ABS+PC+PS |
| Світловий потік | 80Lm |
| Ступінь захисту | IP54 |
| Температура світла | 3000-4000-6000K |
- Ціна: 1 025,10 ₴



