Світильник світлодіодний садово-парковий GTV TORANO, 80 Вт, 8000 лм, 4000К, AC220-240В, IP65

- Готово до відправки
- Код: LD-TOR80W-40
5 286 ₴
+380 (67) 867-63-29
мобільний Kyivstar
- +380 (50) 362-10-34мобільний Vodafone
- +380 (67) 520-74-00мобільний офіс
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вулично-парковий світильник TORANO - відмінне світлове рішення, що ідеально підходить для використання в парках, вулицях, на парковках та інших відкритих майданчиках.Нейтральна колірна температура 4000К гарантує природну передачу кольору і приємне світло. Світильник працює в широкому діапазоні мережі змінного струму 220-240В, що робить його сумісним з більшістю стандартних електроустановок. Простий монтаж на стовпи діаметром 40-60 мм робить монтаж швидким і безпроблемним. TORANO ідеально підходить для освітлення алей, під'їзних шляхів, доріг, вулиць, парків,дитячих майданчиків,парковок та інших відкритих просторів. Маючи клас захисту IP65, TORANO стійкий до вологи, пилу та суворих погодних умов, що робить його надійним вибором для зовнішнього застосування. Крім того, його ударостійкість і вологостійкість підвищує довговічність, забезпечуючи тривалу надійність навіть у складних умовах.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 5 років |
| Заявлений термін служби | 60000 од |
| Колір світла | Нейтральний |
| Кут розсіювання | 110 ° |
| Потужність | 80W Вт/м |
| Розмір | 380х125мм |
| Світлова віддача, Lm/W | 100 |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Температура світла | 4000K |
| Температурний режим роботи | від -20 - до+40 C |
- Ціна: 5 286 ₴






