Світильник світлодіодний герметичний GTV FALCON, 23-40 Вт, 4140-7200 Лм, 4000K, AC220-240В, IP65, 120 см

- Готово до відправки
- Код: LD-FAL120-40W-40
2 707 ₴
+380 (67) 867-63-29
мобільний Kyivstar
- +380 (50) 362-10-34мобільний Vodafone
- +380 (67) 520-74-00мобільний офіс
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Герметичний світлодіодний світильник FALCON — це професійне освітлювальне рішення з високою світловіддачею 180 лм/Вт, що забезпечує максимальну ефективність за низького споживання енергії. Світильник надійно працює за температури від -20 до +35 °C, що робить його ідеальним для широкого діапазону умов експлуатації. Нейтральний колір світла 4000 K гарантує комфортне та природне освітлення, чудово підходить для приміщень, де потрібна видимість. Міцна конструкція з високоякісного полікарбонату (ПК) забезпечує довговічність і стійкість до механічним ушкодженням, а захисний клас IP65 захищає від пилу та вологи, що гарантує безпечне використання в суворих умовах. Світильник працює в діапазоні змінних напруг 220-240 В, забезпечуючи стабільну та надійну роботу у виробничих, складських і технічних приміщеннях.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 5 років |
| Заявлений термін служби | 60000 од |
| Колір світла | Нейтральний |
| Кут розсіювання | 120° |
| Матеріал | ПК, ПК |
| Місце встановлення | Стеля |
| Напруга [В] | 220-240 |
| Потужність | 23-40W Вт/м |
| Розмір | 1200х95х89мм |
| Світловий потік | 4140-7200Lm |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Температура світла | 4000K |
| Температурний режим роботи | від -20 до +35 C |
- Ціна: 2 707 ₴



