Вимикач сенсорний для профілю, димований GTV макс. 36-72 Вт, DC12-24В, IP20, з'єднувач COB, кабель mini AMP 2м

- Готово до відправки
- Код: AE-WLPRKON-60P200
344 ₴
+380 (67) 867-63-29
мобільний Kyivstar
- +380 (50) 362-10-34мобільний Vodafone
- +380 (67) 520-74-00мобільний офіс
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Безконтактний вимикач для монтажу всередині профілю, з одного боку він закінчується коннектором COB, що дозволяє швидко монтувати стрічку COB до вимикача, а з іншого за допомогою кабелю міні amp довжиною 2 м. Має функцію димування. Готовність до роботи позначається діодом. Це також полегшує пошук вимикача в темний час доби. Не підключайте перемикач під напругою. Перший запуск повинен відбуватися з надягненим чохлом.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 2 роки |
| Матеріал | Пластик |
| Напруга живлена | 12-24V |
| Особливості | Димер |
| Розмір | 65х10х5мм |
| Сила тока | max 3A |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип вимикача | Сенсор |
- Ціна: 344 ₴





