Вимикач кутовий, димований GTV BORD DC12-24В, макс. 36-72 Вт, кабель 2хmini AMP 2 м, сірий

- Готово до відправки
- Код: AE-WDKBOR-53
447 ₴
+380 (67) 867-63-29
мобільний Kyivstar
- +380 (50) 362-10-34мобільний Vodafone
- +380 (67) 520-74-00мобільний офіс
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Перемикач BORD використовується для включення, виключення і затемнення світлодіодних світильників і світлодіодних стрічок. Коротким дотиком він вмикає або вимикає світло, а довгий дотик вимикача робить освітлення тьмянішим або яскравішим. Естетичне оздоблення та мінімалістична форма роблять вимикач універсальним елементом вбудованої системи. Вимикач призначений для монтажу під стільницею і полицею. Живлення: 12 В, 24 В, макс. 3 А З кабелями 2×2 м з міні AMP. Для мережі 12 В максимальне навантаження вимикача становить 36 Вт. Однак при живленні від мережі 24 В до вимикача можна підключити джерело світла з максимальною потужністю 72 Вт. Кольори: сріблястий. Ступінь захисту: IP 20.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 2 роки |
| Колір | Хром |
| Матеріал | Пластик |
| Напруга живлена | 12-24V |
| Особливості | Димер |
| Потужність | 36-72W Вт/м |
| Розмір | 23х23х55мм |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип вимикача | Сенсор |
- Ціна: 447 ₴





