Меблева розетка GTV SOFT, 2хSHUKO, USB A+С, кабель 1.5 м, алюміній

- Готово до відправки
- Код: AE-PBSUC2GS-53N
2 404 ₴
+380 (67) 867-63-29
мобільний Kyivstar
- +380 (50) 362-10-34мобільний Vodafone
- +380 (67) 520-74-00мобільний офіс
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Компактна конструкція ідеально підійде, якщо не вистачає місця для стандартного розгалужувача потужності. Універсальне використання дозволяє встановити, наприклад, у робочий стіл, кухонну стільницю або верстак. Подовжувач дозволяє стежити за порядком кабелів в будь-якому офісі, кухні і навіть в майстерні. Сатинове покриття надає йому елегантності і приємне на дотик. Установка в стільницю дуже проста. У комплекті з виробом поставляється шнур живлення довжиною 1,5 метра. Кількість електричних розеток: 2 Кількість роз'ємів USB: 2 A+C 5V max 3A / 9V max 2,22A / 12V max 1,67A Тип гнізда: Schuko Ступінь захисту: IP 20 Максимальне навантаження, W 3500 Номінальна напруга, V: 220-240 V 50-60Hz Довжина кабелю: 1.5 м (в комплекті)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Колір корпусу | Срібний |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 73 мм мм |
| Гарантійний термін | 24м |
| Довжина | 248 мм мм |
| Довжина кабелю | 1,5м |
| Діапазон робочої напруги | 220-240V |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Кількість гнізд, 220V | 2 |
| Матеріал | Алюміній/пластик |
| Потужність | 3500W Вт/м |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип | Розеткові блоки |
| Тип кріплення | Прихований |
| Ширина | 128 мм мм |
- Ціна: 2 404 ₴

