Розетка меблева GTV SOFT 3xSchuko, кабель живлення з вилкою, біла, НОВА ПАНЕЛЬ (AE-PBSC3GS-10N)

- Готово до відправки
- Код: AE-PBSC3GS-10N
2 003 ₴
+380 (67) 867-63-29
мобільний Kyivstar
- +380 (50) 362-10-34мобільний Vodafone
- +380 (67) 520-74-00мобільний офіс
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Компактна конструкція ідеально підійде, якщо не вистачає місця для стандартного розгалужувача потужності. Універсальне використання дозволяє встановити, наприклад, у стільницю, кухонну стільницю або верстак. Подовжувач дозволяє стежити за порядком і порядком в будь-якому офісі, кухні і навіть в майстерні. Сатинове покриття надає йому елегантності і приємне на дотик. Сама установка в стільницю банальна. У комплекті з виробом поставляється шнур живлення довжиною 1,5 метра.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 73 мм мм |
| Гарантійний термін | 24м |
| Довжина | 248 мм мм |
| Довжина кабелю | 1,5м |
| Діапазон робочої напруги | 220-240V |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Кількість гнізд, 220V | 3 |
| Матеріал | Алюміній/пластик |
| Потужність | 3500W Вт/м |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип | Розеткові блоки |
| Тип кріплення | Прихований |
| Ширина | 128 мм мм |
- Ціна: 2 003 ₴

