Меблева розетка GTV, 3хSHUKO, кабель 1.5 м, чорний

- Готово до відправки
- Код: AE-PB03GS-20N
2 663 ₴
+380 (67) 867-63-29
мобільний Kyivstar
- +380 (50) 362-10-34мобільний Vodafone
- +380 (67) 520-74-00мобільний офіс
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Класична, прямокутна розетка, втоплена в стільницю, стане відмінним рішенням для мінімалістів і людей, які цінують простоту. Він тонко гармонує з поверхнею будь-якого письмового столу. Він доступний у стандартних кольорах, щоб поєднуватися з більшістю стільниць: білим, чорним та алюмінієвим. Естетичне покриття робить подовжувач практично непомітним у складеному стані Максимальне сумарне навантаження розеток - 3600Вт. Ступінь захисту IP20 дозволяє використовувати виріб у приміщеннях, де він не піддається впливу води.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 68 мм мм |
| Гарантійний термін | 24м |
| Довжина | 266 мм мм |
| Довжина кабелю | 1,5м |
| Діапазон робочої напруги | 220-240V |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Кількість гнізд, 220V | 3 |
| Матеріал | Алюміній/пластик |
| Потужність | 3500W Вт/м |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип | Розеткові блоки |
| Тип кріплення | Прихований |
| Ширина | 130 мм мм |
- Ціна: 2 663 ₴

