Світильник фасадний GTV CANTI II, 12 Вт, AC220-240V, IP65, 4000K, сірий

-15%
- Готово до відправки
- Код: LD-CANTI12WKW-15
1 254 ₴
1 065,90 ₴
+380 (67) 867-63-29
мобільний Kyivstar
- +380 (50) 362-10-34мобільний Vodafone
- +380 (67) 520-74-00мобільний офіс
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник пристосований для любителів сучасних форм і економічних рішень. Canti має вбудоване джерело світла, тому немає необхідності купувати додаткову лампу. Випромінюване світло має нейтральний колір 4000 К і 1000 лм. Завдяки можливості підключення датчика руху або сутінків він включається тільки при необхідності.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 36м |
| Заявлений термін служби | 30000 рік |
| Колір | Чорний |
| Колір світла | Нейтральний |
| Кут розсіювання | 120° |
| Матеріал | Пластик |
| Напруга живлена | 220-240V |
| Потужність | 12W Вт/м |
| Розмір | 227х227х100 мм |
| Світловий потік | 1000Lm |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Температура світла | 4000K |
| Температурний режим роботи | від -20 до +30 C |
- Ціна: 1 065,90 ₴

