Фасадний світильник GTV VASTI, E27, max12W, IP54, AC220-240V, сірий

- Готово до відправки
- Код: OS-VASE27G-30
1 637 ₴
+380 (67) 867-63-29
мобільний Kyivstar
- +380 (50) 362-10-34мобільний Vodafone
- +380 (67) 520-74-00мобільний офіс
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фасадний світильник VASTI поєднує в собі елегантність і функціональність, пропонуючи користувачам можливість вибрати колір світла, який відповідає зовнішній естетиці їхнього будинку або будівлі. Цоколь E27 дозволяє користувачам самостійно вибирати джерело світла потужністю до 12 Вт, що дозволяє адаптувати зовнішнє освітлення до індивідуальних потреб, забезпечуючи енергоефективність. Алюмінієвий корпус і розсіювач молочного кольору з полікарбонату гарантують тривалий термін служби і захист від пилу і вологи за стандартом IP54, що робить VASTI ідеальним вибором для зовнішнього освітлення в будь-яких умовах.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Цоколь | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 36м |
| Колір | Сірий |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал | Алюміній/пластик |
| Напруга живлена | 220-240V |
| Потужність | max 12W Вт/м |
| Розмір | 252х110х100 мм |
| Ступінь захисту | IP54 |
| Температурний режим роботи | від -20 до +30 C |
- Ціна: 1 637 ₴



