Світильник світлодіодний GTV TULON з датчиком руху, 15 Вт, 1350 лм, 4000K, AC220-240V, IP54, овальний, чорний

- Готово до відправки
- Код: LD-TULON15WOW-10
925 ₴
+380 (67) 867-63-29
мобільний Kyivstar
- +380 (50) 362-10-34мобільний Vodafone
- +380 (67) 520-74-00мобільний офіс
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник GTV TULON з датчиком руху - це продумане світлове рішення як для внутрішнього, так і для зовнішнього використання. Пристрій оснащений PIR-датчиком руху, який виявляє рух у радіусі 9 метрів, кут виявлення становить 140°i, автоматично вмикаючи світло за потреби. Ця функція ідеально підходить для таких місць, як коридори, сходові клітки, входи в будинки або входи в гаражі, забезпечуючи безпеку та комфорт користувачів. Світильник відповідає стандарту захисту IP54, що означає високу стійкість до пилу та води, що має вирішальне значення для використання на вулиці. Крім того, виріб може працювати в дуже широкому діапазоні температур, від -20 до +40°С. Регульований час витримки від 10 секунд до 5 хвилин і можливість регулювання датчика денного світла від 3 до 2000 люкс дозволяють повністю налаштувати функцію освітлення під ваші індивідуальні потреби. Рекомендована висота установки становить від 1,8 до 2,5 метрів, що забезпечує оптимальний розподіл світла та максимальну ефективність датчика.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору | ≥80 |
| Гарантія | 5 років |
| Діапазон робочих температур [C°] | від -20 до 40 |
| Заявлений термін служби | 60000 од |
| Клас захисту від ураження електричним струмом | ІІ |
| Коефіцієнт потужності PF | >0.5 |
| Колір світла | Нейтральний |
| Матеріал | Пластикові |
| Місце установки | стіна |
| Напруга [В] | 220-240 |
| Напруга живлена | 220-240V |
| Потужність | 15W Вт/м |
| Розмір | 212х119х46мм |
| Світловий потік | 1350Lm |
| Сертифікат CE | Да |
| Сертифікат EAC | Да |
| Ступінь захисту | IP54 |
| Температура світла | 4000K |
| Частота [Hz] | 50-60 |
- Ціна: 925 ₴






