Світлодіодний стельовий світильник GTV NEPTUN Ø480мм, 45W, 3825Lm, 4000K, AC220-240V, IP54, білий

- Готово до відправки
- Код: LD-NEPT45W-NW
1 713 ₴
+380 (67) 867-63-29
мобільний Kyivstar
- +380 (50) 362-10-34мобільний Vodafone
- +380 (67) 520-74-00мобільний офіс
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодний стельовий світильник NEPTUN - це економічне світлове рішення, яке ідеально підійде для різних приміщень, як житлових, так і промислових. Цей виріб характеризується універсальністю використання, що робить його ідеальним вибором для тих, хто шукає освітлення, що поєднує в собі сучасність, функціональність та естетику. Однією з ключових переваг стельового світильника NEPTUN є те, що на нього поширюється гарантія 3 роки. Такий гарантійний термін є вираженням довіри виробника до якості пропонованого товару і його довговічності. Тому клієнти можуть бути впевнені, що, вибираючи цю модель стельового світильника, вони інвестують у рішення, яке прослужить їм довгий час. Світильник випромінює світло нейтрального кольору, що зручно з точки зору візуального комфорту у відтворенні натуральних кольорів. Нейтральний колір світла приємний для ока і дозволяє використовувати стельовий світильник NEPTUN в різних приміщеннях, забезпечуючи оптимальні умови освітлення. Для підключення світильника необхідний з'єднувач (який не входить в комплект). Стельовий світильник NEPTUN - відмінний вибір для тих, хто шукає економічне і функціональне освітлення, яке буде добре працювати в різних інтер'єрах.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Колір | Білий |
| Тип світильника | Стельовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору | ≥80 |
| Гарантійний термін | 36м |
| Заявлений термін служби | 4000 рік |
| Коефіцієнт потужності PF | >0.9 |
| Колір світла | Нейтральний |
| Кут розсіювання | 120° |
| Матеріал | ПП |
| Місце установки | стіна, стеля |
| Напруга [В] | 220-240 |
| Потужність | 45W Вт/м |
| Розмір | d480х68мм |
| Світловий потік | 3825Lm |
| Сертифікат CE | Да |
| Сертифікат EAC | Да |
| Струм живлення | Змінний струм |
| Ступінь захисту | IP40 |
| Температура світла | 4000K |
| Тип лампи | Світлодіодна (LED) |
| Форма світильника | Коло |
| Функції | Неяскравий |
| Частота [Hz] | 50-60 |
- Ціна: 1 713 ₴


