GTV G-TECH Світильник світлодіодний герметичний WELLS, 18 Вт, 1800 лм, 4000K, AC180-250В, IP65, 60см

- Готово до відправки
- Код: GT-WELLS060-18
583 ₴
+380 (67) 867-63-29
мобільний Kyivstar
- +380 (50) 362-10-34мобільний Vodafone
- +380 (67) 520-74-00мобільний офіс
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Герметичний світильник WELLS – це надзвичайно функціональне освітлювальне рішення, розроблене для зручності монтажу та широкого спектру застосування. Цей виріб має світловіддачу 100 лм/Вт і випромінює нейтральне світло з колірною температурою 4000 К. Він ідеально підходить для вуличних умов, завдяки стійкості до температур від -20 до +30 градусів за Цельсієм і IP65. Крім того, допуск 10 мм монтажних кронштейнів забезпечує гнучкість під час монтажу, дозволяючи легко адаптувати світильник до різних поверхонь.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 36м |
| Заявлений термін служби | 25000год |
| Клас захисту від ураження електричним струмом | ІІ |
| Колір світла | Нейтральний |
| Кут розсіювання | 120° |
| Матеріал | Пластик |
| Напруга [В] | 180-250 |
| Потужність | 18W Вт/м |
| Розмір | 600х68х61мм |
| Світловий потік | 1800Lm |
| Сертифікат CE | Да |
| Сертифікат EAC | Да |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Температура світла | 4000K |
| Температурний режим роботи | від -20 до +35 C |
- Ціна: 583 ₴

