Меблева розетка GTV, 2хSHUKO, USB A+C, білий (AE-PBU02GS-10N)

- Готово до відправки
- Код: AE-PBU02GS-10N
2 690 ₴
+380 (67) 867-63-29
мобільний Kyivstar
- +380 (50) 362-10-34мобільний Vodafone
- +380 (67) 520-74-00мобільний офіс
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Компактна конструкція ідеально підійде, якщо не вистачає місця для стандартного розгалужувача потужності. Універсальне використання дозволяє проводити монтаж в будь-якому просторі, де він не буде піддаватися впливу прямої вологи. Подовжувач, захований в стільниці, дозволяє підтримувати порядок на робочому столі. Є 2 розетки і 2 роз'єми USB 5В/2А, які можна заховати в стільницю після закінчення робіт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 63 мм мм |
| Гарантійний термін | 24м |
| Довжина | 240 мм мм |
| Довжина кабелю | 1,5м |
| Діапазон робочої напруги | 220-240V |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Кількість гнізд, 220V | 2 |
| Матеріал | Алюміній/пластик |
| Потужність | 3500W Вт/м |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип | Розеткові блоки |
| Тип кріплення | Прихований |
| Ширина | 130 мм мм |
- Ціна: 2 690 ₴




