Світильник LED GTV KODO-OK, 18W, 1620Lm, AC175-260V, 50/60 Hz, PF>0,5, Ra≥80, IP54, IK08, 4000K, овальний, білий

- Готово до відправки
- Код: LD-KD18WOV-NB
440 ₴
+380 (67) 867-63-29
мобільний Kyivstar
- +380 (50) 362-10-34мобільний Vodafone
- +380 (67) 520-74-00мобільний офіс
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник LED KODO-OV - це вдосконалена лампа освітлення з високою ефективністю. Він має потужність 18 Вт і генерує світло з яскравістю 1620 люмен, що забезпечує сильне і рівномірне освітлення навколишнього середовища. Світильник сумісний з діапазоном напруги від 180В до 250В і частотою 50/60 Гц. Коефіцієнт потужності (ОФ) перевищує значення 0, 5, що говорить про ефективне споживання електроенергії. Індекс передачі кольору (Ra) становить не менше 80, що гарантує реалістичну передачу кольору в освітленій області. Світильник захищений IP54, що означає, що він стійкий до пилу та обмежених бризок води, що дозволяє використовувати його як у приміщенні, так і на вулиці. Крім того, він має рівень ударостійкості IK08, що підкреслює його довговічність перед потенційними механічними пошкодженнями. Світильник випромінює нейтральне біле світло з колірною температурою 4000K, що вигідно в багатьох ситуаціях освітлення. Його овальна форма і білий колір ідеально підходять для сучасних інтер'єрів, забезпечуючи як функціональність, так і естетику. Завдяки своїй ефективності, довговічності та відповідним захисним параметрам, світлодіодний світильник KODO-OV є ідеальним рішенням для ефективного та візуально привабливого освітлення приміщень.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Колір | Білий |
| Форма | Овальна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору | ≥80 |
| Всередині / зовні | Всередині |
| Гарантійний термін | 36м |
| Затемняється | Немає |
| Клас захисту IK | IK08 |
| Клас захисту від ураження електричним струмом | ІІ |
| Коефіцієнт потужності PF | >0.5 |
| Колір світла | Нейтральний |
| Матеріал | Пластикові |
| Місце встановлення | Стеля |
| Місце установки | устілка |
| Напруга [В] | 180-250 |
| Потужність | 18W Вт/м |
| Розмір | 230х103х47мм |
| Світловий потік | 1620Lm |
| Сертифікат CE | Да |
| Сертифікат EAC | Да |
| Струм живлення | Змінний струм |
| Ступінь захисту | IP54 |
| Температура світла | 4000K |
| Частота [Hz] | 50-60 |
- Ціна: 440 ₴

