Світлодіодна панель GTV MODULAR 40W, 60x60см, 4000K, 4800 лм, AC220-240В, PF>0,9, IP54

- Готово до відправки
- Код: LD-MOD4060-NB
1 450 ₴
+380 (67) 867-63-29
мобільний Kyivstar
- +380 (50) 362-10-34мобільний Vodafone
- +380 (67) 520-74-00мобільний офіс
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
MODULAR - це якісна освітлювальна панель з подвійним радіатором, яка ефективно розсіює тепло, що виділяється в процесі роботи. Суцільні кріпильні саморізи дозволяють монтувати панель з пружинами в підвісні стелі. Випромінюване світло не мерехтить. Його коефіцієнт потужності (cos phi) вище 0,9, тоді як індекс передачі кольору (CRI) — Ra> 80. MODULAR знайде своє застосування в освітленні офісних приміщень, конференц-залів, лікарень і торгових центрів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору | ≥80 |
| Гарантія | 5 років |
| Заявлений термін служби | 60000 од |
| Клас захисту від ураження електричним струмом | ІІ |
| Коефіцієнт потужності PF | >0.9 |
| Колір | Білий |
| Колір світла | Нейтральний |
| Кут розсіювання | 120° |
| Матеріал | металочерепиця, ПК |
| Місце установки | устілка |
| Напруга [В] | 220-240 |
| Потужність | 40W Вт/м |
| Розмір | 595х595х25мм |
| Світловий потік | 4800Lm |
| Сертифікат CE | Да |
| Сертифікат EAC | Да |
| Температура світла | 4000K |
| Частота [Hz] | 50-60 |
- Ціна: 1 450 ₴


