Світильник світлодіодний фасадний GTV SARO, 9 Вт, 900 лм, IP54, 4000K, чорний

- Готово до відправки
- Код: LD-SARO9WB-10
1 347 ₴
+380 (67) 867-63-29
мобільний Kyivstar
- +380 (50) 362-10-34мобільний Vodafone
- +380 (67) 520-74-00мобільний офіс
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодний фасадний світильник SARO - це квінтесенція сучасного дизайну, що поєднує в собі функціональність з мінімалістичною елегантністю. Геометрична форма світильника вписується в сучасні архітектурні тенденції, надаючи фасадам і зовнішнім просторам вишуканості. Світильник потужністю 9 Вт ефективно висвітлює простір, генеруючи світловий потік 900 Лм. Клас захисту IP54 стійкий до пилу та вологи, а трирічна гарантія є свідченням високої якості та надійності продукту. Ідеальне рішення для тих, хто цінує поєднання естетики та сучасних технологій у зовнішньому освітленні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 36м |
| Заявлений термін служби | 40000 г |
| Коефіцієнт потужності PF | >0.5 |
| Колір | Чорний |
| Колір світла | Нейтральний |
| Кут розсіювання | 120° |
| Матеріал | Пластик |
| Напруга живлена | 220-240V |
| Особливості | Набір цифр та букв у комплекті |
| Потужність | 9W Вт/м |
| Розмір | 200х160х45мм |
| Світловий потік | 900Lm |
| Сертифікат CE | Да |
| Сертифікат EAC | Да |
| Ступінь захисту | IP54 |
| Температура світла | 4000K |
| Температурний режим роботи | від -20 до +30 C |
- Ціна: 1 347 ₴




