Герметичний світильник GTV MORIS, 18W, 2160Lm, 4000К, АС180-250В, IP65, IK10, 60см

- Готово до відправки
- Код: LD-MOR18W06-NB
533 ₴
+380 (67) 867-63-29
мобільний Kyivstar
- +380 (50) 362-10-34мобільний Vodafone
- +380 (67) 520-74-00мобільний офіс
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ефективне і енергозберігаюче освітлення: світлова ефективність 120 Лм / Вт гарантує генерацію великої кількості світла з мінімальним споживанням електроенергії. Це дозволяє заощадити гроші. Висока стійкість до суворих умов: він має герметичність IP65, що означає, що він повністю захищений від пилу і впливу води. Ідеально підходить для суворих умов. Міцна конструкція: корпус з міцного полікарбонату забезпечує високу стійкість до пошкоджень. Класифікація IK10 підтверджує її міцність на механічні дії. Нейтральне світло 4000K: світильник випромінює приємне нейтральне світло 4000K, ідеально підходить для різних застосувань, як в домашніх, так і в комерційних приміщеннях.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 36м |
| Гарантія | 3 роки |
| Затемняється | Немає |
| Заявлений термін служби | 4000 рік |
| Клас захисту від ураження електричним струмом | ІІ |
| Колір світла | Нейтральний |
| Кут розсіювання | 120° |
| Матеріал | ПК, ПК |
| Місце встановлення | Стеля |
| Напруга [В] | 180-250 |
| Потужність | 18W Вт/м |
| Розмір | 630х58х35мм |
| Світловий потік | 2160Lm |
| Сертифікат CE | Да |
| Сертифікат EAC | Да |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Температура світла | 4000K |
| Температурний режим роботи | від -20 до +35 C |
| Функція | Сертифікат УККА |
- Ціна: 533 ₴



