Світильник фасадний GTV TERRO, 10W, IP54, 220-240V, 4000K, чорний (LD-TER10WB-10)

- Готово до відправки
- Код: LD-TER10WB-10
961 ₴
+380 (67) 867-63-29
мобільний Kyivstar
- +380 (50) 362-10-34мобільний Vodafone
- +380 (67) 520-74-00мобільний офіс
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодний фасадний світильник TERRO, призначений для зовнішнього освітлення. TERRO - світильник, корпус якого виготовлений з високоякісного полікарбонату, що забезпечує йому виняткову стійкість до механічних пошкоджень і погодних умов. Він відмінно підійде для будь-якого місця, де важлива надійність і естетичність. Основні характеристики та переваги: Міцний матеріал: корпус світильника з полікарбонату гарантує високу стійкість до пошкоджень, що має вирішальне значення для функціональності в суворих зовнішніх умовах. Широкий діапазон робочих температур: світильник TERRO LED бездоганно працює в діапазоні температур від -20 до +30 градусів за Цельсієм. Світлова ефективність: Світлодіодний світильник TERRO LED з ефективністю 100 лм/Вт забезпечує оптимальне освітлення при низькому енергоспоживанні. Це екологічне та економічне рішення для будь-якого типу фасаду. Ступінь захисту IP54: Світильник захищений від пилу та бризок для тривалого та безперебійного використання на відкритому повітрі. Нейтральний колір світла: випромінюване світло 4000 К створює приємну для очей природну атмосферу та ідеально вписується в архітектуру сучасних приміщень.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 36м |
| Заявлений термін служби | 40000 г |
| Колір | Чорний |
| Колір світла | Нейтральний |
| Матеріал | Пластик |
| Місце встановлення | для тіраці |
| Напруга живлена | 220-240V|220V |
| Потужність | 10W Вт/м |
| Розмір | 180х172мм |
| Світловий потік | 1000Lm |
| Ступінь захисту | IP54 |
| Температура світла | 4000K |
- Ціна: 961 ₴




