Світильник 20W GTV NICEA з датчиком руху, 4000K, IP65, DIM, чорний

- Готово до відправки
- Код: LD-NIC20W-DIM-40
1 495 ₴
+380 (67) 867-63-29
мобільний Kyivstar
- +380 (50) 362-10-34мобільний Vodafone
- +380 (67) 520-74-00мобільний офіс
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник фасадний світильник NICEA – це нове рішення для освітлення, яке ідеально вписалось у тренд мінімалістського дизайну. Він може успішно застосовуватися для різних типів фасадів, як у сучасних, так і більш класичних архітекторських конструкцій. Однією з основних сильних сторін світильника NICEA є його здатність висвітлювати всю фасадну поверхню, що відрізняє його від аналогічних моделей, таких як Paris. Його нейтральний колір (4000 К) і високий світловий потік (1900 лм) забезпечують оптимальні умови освітлення, не будучи надто інтенсивним для очей. Додатковою, надзвичайно корисною функціональністю є вбудований датчик руху, який дозволяє автоматично вмикати світло при виявленні руху в межах до 9 метрів та під кутом 140 градусів. Регульований час освітлення (від 10 секунд до 15 хвилин) та датчик чутливості сутінку (3-2000 lx). Функція STBY відповідає за підтримання світла після втрати руху (світильник розсіює до 15% своєї потужності). Подібні технологічні рішення не тільки підвищують комфорт і безпеку використання, а й дозволяють економити енергію, адже світло вмикається тільки тоді, коли воно дійсно потрібне. Таким чином, світильник NICEA є чудовим вибором для людей, які цінують модерність, функціональність і оригінальність в дизайні зовнішніх просторів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 36м |
| Колір світла | Нейтральний |
| Кут розсіювання | 120° |
| Матеріал | Пластик |
| Напруга живлена | 220-240V |
| Особливості | Функція STBY |
| Потужність | 20W Вт/м |
| Радіус охоплення | 9м |
| Світловий потік | 1900Lm |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Температура світла | 4000K |
- Ціна: 1 495 ₴









