G-TECH Прожектор світлодіодний з датчиком руху, 20 Вт, 2000 лм, 4000К, AC220-240В, IP65, 120°, чорний

- Готово до відправки
- Код: GT-GCR20W-40
665 ₴
+380 (67) 867-63-29
мобільний Kyivstar
- +380 (50) 362-10-34мобільний Vodafone
- +380 (67) 520-74-00мобільний офіс
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодний прожектор з датчиком руху від G-tech – інноваційне та ефективне рішення для зовнішнього освітлення. Продукт був розроблений відповідно до найвищих стандартів якості та продуктивності, пропонуючи нейтральне світло 4000 K і світловий потік 100 лм / Вт. Прожектор G-tech має тривалий термін служби до 25 000 годин, що означає довгострокове та надійне використання. Одним з найважливіших елементів цього прожектора є датчик руху, який збільшує функціональність пристрою. Це не тільки економить енергію, але і підвищує безпеку, автоматично вмикаючи освітлення, коли це необхідно. Датчик руху пропонує різні варіанти регулювання, включаючи тривалість світла і дальність виявлення, що дозволяє адаптувати прожектор до індивідуальних потреб користувача. Крім того, прожектор оснащений датчиком денного світла, що ще більше збільшує його функціональність. Виріб демонструє відмінну стійкість до погодних умов, завдяки класу захисту IP65. Це означає, що прожектор стійкий до дощу, снігу та інших несприятливих погодних умов, що робить його ідеальним вибором для зовнішнього освітлення. Корпус прожектора виготовлений з високоякісного алюмінію, що забезпечує його довговічність і корозійну стійкість.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 36м |
| Заявлений термін служби | 25000год |
| Клас захисту від ураження електричним струмом | I |
| Колір світла | Нейтральний |
| Кут розсіювання | 120° |
| Напруга [В] | 220-240 |
| Потужність | 20W Вт/м |
| Радіус охоплення | 10 м |
| Розмір | 155х110х48мм |
| Світловий потік | 2000Lm |
| Сертифікат CE | Да |
| Сертифікат EAC | Да |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Температура світла | 4000K |
| Температурний режим роботи | від -20 до +35 C |
- Ціна: 665 ₴





