Подовжувач GTV прямокутний накладний BAR, 2xSCHUKO, 1xUSB A, 1xTYPE-C, 1xRJ45, 1xHDMI, кабель з вилкою 1,5м, чорний

-5%
- Готово до відправки
- Код: AE-GM2SBAR-20
7 574 ₴
7 195,30 ₴
+380 (67) 867-63-29
мобільний Kyivstar
- +380 (50) 362-10-34мобільний Vodafone
- +380 (67) 520-74-00мобільний офіс
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Наведіть лад з кабелями, створюючи елегантний дизайн. Меблевий подовжувач BAR - дуже зручне рішення для дому та офісу. Сучасний тримач забезпечує простий і непомітний монтаж без необхідності свердлити/фрезерувати отвори в стільниці. Завдяки цьому ефект виходить дуже естетичним. Компактне поєднання різноманітних роз’ємів забезпечує зручну організацію кабелів в одному місці та завжди під рукою. Меблевий подовжувач BAR доступний в двох основних кольорах, що дозволяє легко підібрати кольори до верхньої частини меблів і стилю інтер’єру.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Сербія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 55 мм мм |
| Гарантійний термін | 24м |
| Довжина | 210 мм мм |
| Довжина кабелю | 1,5м |
| Діапазон робочої напруги | 220-240V |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Кількість гнізд, 220V | 2 |
| Матеріал | Алюміній/пластик |
| Потужність | 3500W Вт/м |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип | Розеткові блоки |
| Тип кріплення | Накладний |
| Ширина | 53 мм мм |
- Ціна: 7 195,30 ₴





