Стовпчик садовий GTV CORTA-P 36, IP54, 4*розетки Schucko, max.3500W, графіт (OS-CORP36G-30)

- Готово до відправки
- Код: OS-CORP36G-30
1 952 ₴
+380 (67) 867-63-29
мобільний Kyivstar
- +380 (50) 362-10-34мобільний Vodafone
- +380 (67) 520-74-00мобільний офіс
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стовпчик садовий з 4ма розетками Schucko стане декоративним, функціональним доповненням вашого саду чи прибудинкової території. Загальне максимальне навантаження 3500W. Ступінь захисту IP54 дозволяє встановлювати стовпчик у будь-якому місці на вулиці, без накриття. Відмінна якість від європейського виробника GTV гарантує довговічність та захист від корозії. Гарантійний термін - 3 роки. Універсальний графітовий колір практичний та елегантний. Також є можливість підібрати світильники з розетками або без з цієї серії, щоб скласти повний ансамбль садового освітлення. Наша компанія - офіційний дистриб'ютор світлодіодної продукції польської торгової марки GTV. Вся продукція має європейські сертифікати якості і проведена з дотриманням вимог Європейського союзу. Також вся продукція GTV має сертифікати УкрСЕПРО.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 36 см мм |
| Гарантійний термін | 36м |
| За типом монтажу | наземний |
| Колір корпусу | Графіт |
| Матеріал | Алюміній, ПК |
| Напруга живлена | 220V |
| Розмір | 360Х83мм |
| Ступінь захисту | IP54 |
| Температурний режим роботи | від -20 до +35 C |
- Ціна: 1 952 ₴






