Світильник садовий GTV LUSTINO-P 80, GU10, max.20W, IP44, 800 мм, стовпчик (OS-USTIP80-30)

- Готово до відправки
- Код: OS-USTIP80-30
1 788 ₴
+380 (67) 867-63-29
мобільний Kyivstar
- +380 (50) 362-10-34мобільний Vodafone
- +380 (67) 520-74-00мобільний офіс
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Оригінальний садовий світильник трикутної форми, який додасть привабливості вашій території. Рухлива головка світильника дозволяє вибирати кут світла, що дає різні можливості освітлення газону. Його універсальний антрацитовий колір підійде до будь-якого кольору будівлі. У розсіювачі знаходиться патрон GU10, який дозволяє використовувати будь-яке джерело світла з таким самим цоколем. Найкраще виглядають лампи зі скляною колбою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Цоколь | GU10 |
| Розміри | |
| Висота | 80 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 24м |
| Діаметр, мм | 100 |
| За типом монтажу | наземний |
| Колір корпусу | Графіт |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал | Алюміній |
| Місце встановлення | для тіраці |
| Напруга живлена | 220V |
| Потужність | 20W Вт/м |
| Ступінь захисту | IP44 |
| Температурний режим роботи | від -20 до +30 C |
| Тип | паркові|сучасні |
- Ціна: 1 788 ₴





