Подовжувач настільний GTV без нижнього корпусу 3x гн. schucko, 2xUSB C, інокс, з кабелем 1,5 метра та вилкою

-3%
- Готово до відправки
- Код: AE-PBC3GS2U-53BKS
2 343 ₴
2 272,71 ₴
+380 (67) 867-63-29
мобільний Kyivstar
- +380 (50) 362-10-34мобільний Vodafone
- +380 (67) 520-74-00мобільний офіс
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Подовжувач для офісу на 2 розетки з заземленням, 2xUSB, алюміній. Приховати кабелі та дроти непросто, тим більше, що в щоденній роботі вам потрібно зарядити телефон, планшет, підключити лампу, ноутбук, принтер. Кабелі заважають, заплутуються, займають простір, і перш за все порушують естетику робочого місця. Сьогодні ви можете підвищити комфорт роботи за своїм столом різними способами. Якщо ви шукаєте рішення, які забезпечують порядок і в той же час є простими, зробіть ставку на врізні подовжувачі які заощаджують і допомагають контролювати простір. Всі врізні подовжувачі мають захист IP20, максимальне навантаження - 3600 Вт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| USB [V, A] | 2,1А |
| Висота | 80 мм мм |
| Гарантійний термін | 24м |
| Довжина | 291мм мм |
| Довжина кабелю | 1,5м |
| Довжина шнура з вилкою [м] | 1,5 |
| Живлення [В, Гц] | 5, постійного струму |
| Клас захисту від ураження електричним струмом | I |
| Колір | Алюміній |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Кількість гнізд, 220V | 3 |
| Матеріал | Алюміній/пластик |
| Потужність | 3600W Вт/м |
| Тип кріплення | Прихований |
| Тип розетки | schuko |
| Ширина | 158 мм мм |
- Ціна: 2 272,71 ₴

