Світильник садовий GTV TORO-P 80, E27, MAX.15W, IP54, стовпчик, чорний (OS-TORP80-00)

- Готово до відправки
- Код: OS-TORP80-00
1 736 ₴
+380 (67) 867-63-29
мобільний Kyivstar
- +380 (50) 362-10-34мобільний Vodafone
- +380 (67) 520-74-00мобільний офіс
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Наша компанія - офіційний дистриб'ютор світлодіодної продукції польської торгової марки GTV. Вся продукція має європейські сертифікати якості і проведена з дотриманням вимог Європейського союзу. Також вся продукція GTV має сертифікати УкрСЕПРО.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Колір корпусу | Чорний |
| Цоколь | E27 |
| Розміри | |
| Висота | 80 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 24м |
| За типом монтажу | наземний |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал | Алюміній, ПК |
| Місце встановлення | для тіраці |
| Напруга живлена | 220V |
| Потужність | 15W Вт/м |
| Ступінь захисту | IP54 |
| Температурний режим роботи | від -20 до +35 C |
| Тип | паркові|сучасні |
| Тип лампи | Світлодіодна (LED) |
- Ціна: 1 736 ₴






