Світильник GTV ATOL, Ø400mm, 4000K, 32W, IP54, золотий (LD-GTV ATOL32W-NW-40)

- Готово до відправки
- Код: LD-ATOL32W-NW-40
1 471 ₴
+380 (67) 867-63-29
мобільний Kyivstar
- +380 (50) 362-10-34мобільний Vodafone
- +380 (67) 520-74-00мобільний офіс
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Протягом багатьох років плафони поєднували в собі функціональні та декоративні якості. Класична кругла форма ідеально підходить для вітальні, їдальні та спальні. Крім того, завдяки обробці в наймодніших кольорах, він може цікаво урізноманітнити офісний простір. Завдяки класу захисту IP54 ATOL ідеально підходить як для внутрішнього, так і для зовнішнього використання. Світильник випромінює світловий потік 2560 Лм у нейтральному кольорі 4000 К. ATOL характеризується низьким профілем – всього 3 см заввишки. Його можна використовувати в різних приміщеннях і поєднувати з багатьма напрямками дизайну інтер'єру. Круглий корпус виготовлений з міцного полікарбонату. Білий розсіювач розподіляє світло на велику площу, що робить ATOL ідеальним рішенням для основного освітлення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 36м |
| Діаметр, мм | 400 |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір світла | Нейтральний |
| Місце встановлення | Стеля |
| Напруга живлена | 220V |
| Потужність | 32W Вт/м |
| Світловий потік | 2560Lm |
| Стиль | Лофт |
| Ступінь захисту | IP54 |
| Температура світла | 4000K |
- Ціна: 1 471 ₴





