Лампа світлодіодна GTV MR16, 4W, 300Lm, 3200К, 12V, 120°

- Готово до відправки
- Код: LD-SM4016-30
130 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
+380 (67) 867-63-29
мобільний Kyivstar
- +380 (50) 362-10-34мобільний Vodafone
- +380 (67) 520-74-00мобільний офіс
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гарантія - 3роки;Термін служби - 40 000 годин;Яскравість - 320 Лм;Колір світла - 3000 К;Еквівалентна потужність - 4 Вт = 30 Вт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Цоколь | GU5.3 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору | ≥80 |
| Колір світла | Теплий |
| Напруга живлена | 12V |
| Потужність | 4W Вт/м |
| Світловий потік | 320Lm |
| Сертифікат CE | Да |
| Сертифікат EAC | Да |
| Температура світла | 3200K |
| Форм-фактор | MR16 |
| Форма лампи | Точка |
- Ціна: 130 ₴

