Світлодіодний світильник GTV MATIS PLUS типу downlight, 24W, 2000Lm, AC220-240V, 50/60Hz, 120°, 3000K, врізний, білий

-15%
- Готово до відправки
- Код: LD-MAW24W-CBP
800 ₴
680 ₴
+380 (67) 867-63-29
мобільний Kyivstar
- +380 (50) 362-10-34мобільний Vodafone
- +380 (67) 520-74-00мобільний офіс
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
мінімалістичний дизайн буде працювати там, де ви хочете, щоб світло виконувало свою функцію, а не було центральною точкою;ступінь захисту IP20 присвячує виріб для використання в місцях з нормальною вологістю;підвищена стійкість ІК09 - дозволяє проводити монтаж в підсобних приміщеннях;Рекомендоване використання: коридори, проходи, зали очікування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Колір | Білий |
| Тип світильника | Врізний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору | ≥80 |
| Врізний отвір, мм | 275-280 |
| Гарантійний термін | 36м |
| Заявлений термін служби | 4000 рік |
| Клас захисту від ураження електричним струмом | ІІ |
| Коефіцієнт потужності PF | >0.9 |
| Колір світла | Теплий |
| Кут розсіювання | 120° |
| Матеріал | алюміній/чавун |
| Місце установки | стіна, стеля |
| Напруга [В] | 220-240 |
| Потужність | 24W Вт/м |
| Розмір | 300х300х22мм |
| Світловий потік | 2000Lm |
| Сертифікат CE | Да |
| Сертифікат EAC | Да |
| Струм живлення | Змінний струм |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Температура світла | 3000K |
| Тип лампи | Світлодіодна (LED) |
| Форма світильника | Квадрат |
| Функції | Неяскравий |
| Частота [Hz] | 50-60 |
- Ціна: 680 ₴

