Світильник GTV LUNA-A, 40W, IP20, AL/PC, 4000К, 120 см, білий (LD-LUN40WNB-10-A)

- Готово до відправки
- Код: LD-LUN40WNB-10-A
3 641 ₴
+380 (67) 867-63-29
мобільний Kyivstar
- +380 (50) 362-10-34мобільний Vodafone
- +380 (67) 520-74-00мобільний офіс
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Наша компанія - офіційний дистриб'ютор світлодіодної продукції польської торгової марки GTV. Вся продукція має європейські сертифікати якості і проведена з дотриманням вимог Європейського союзу. Також вся продукція GTV має сертифікати УкрСЕПРО. Світильники GTV lighting є ідеальним рішенням для освітлення офісів, ресторанів, SPA-салонів і торгових об'єктів, в яких потрібен тривалий термін служби і низьке енергоспоживання. Енергоефективні світильники дуже часто використовуються інвесторами для освітлення різних громадських приміщень.Світильники добре підійдуть для сучасного інтер'єру в стилі лофт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 36м |
| За типом монтажу | Підвісний|Підвісний на тросах |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір світла | Нейтральний |
| Матеріал | Алюміній/пластик |
| Місце встановлення | Стеля |
| Напруга живлена | 220V |
| Потужність | 40W Вт/м |
| Світловий потік | 3200Lm |
| Стиль | Лофт |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Температура світла | 4000K |
| Тип | лінійні світильники |
- Ціна: 3 641 ₴







