Світильник аварійний акумуляторний GTV SAHER-3 LED DUO, 3W, 6400K, IP65, 3 год. (дворежимний) (LD-SAHER3-DUO)

- Готово до відправки
- Код: LD-SAHER3-DUO
1 934 ₴
+380 (67) 867-63-29
мобільний Kyivstar
- +380 (50) 362-10-34мобільний Vodafone
- +380 (67) 520-74-00мобільний офіс
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Наша компанія - офіційний дистриб'ютор світлодіодної продукції польської торгової марки GTV. Вся продукція має європейські сертифікати якості і проведена з дотриманням вимог Європейського союзу. Також вся продукція GTV має сертифікати УкрСЕПРО. В комплекті зі світильником наклейка зображена на фото. Є можливість замовити додаткову наклейку з будь-яким зображенням або надписом. Вартість додаткової наклейки - 50грн.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 5 років |
| Заявлений термін служби | 400000 рік |
| Колір світла | Білий |
| Напруга живлена | 220V |
| Особливості | 3 години автономної роботи |
| Потужність | 3W Вт/м |
| Розмір | 350/117/76мм |
| Світловий потік | 300Lm |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Температура світла | 6400K |
| Тип | аварійний |
- Ціна: 1 934 ₴


