Світильник 15W LED GTV ARTEMIDA 3 роки гарантії, IP20, 4000K, 38°, прямокутний, чорний (LD-ATM15WCP-NB)

-15%
- Готово до відправки
- Код: LD-ATM15WCP-NB
2 291 ₴
1 947,35 ₴
+380 (67) 867-63-29
мобільний Kyivstar
- +380 (50) 362-10-34мобільний Vodafone
- +380 (67) 520-74-00мобільний офіс
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Наша компанія - офіційний дистриб'ютор світлодіодної продукції польської торгової марки GTV. Вся продукція має європейські сертифікати якості і проведена з дотриманням вимог Європейського союзу. Також вся продукція GTV має сертифікати УкрСЕПРО. Світильники GTV lighting є ідеальним рішенням для освітлення офісів, ресторанів, SPA-салонів і торгових об'єктів, в яких потрібен тривалий термін служби і низьке енергоспоживання. Енергоефективні світильники дуже часто використовуються інвесторами для освітлення різних громадських приміщень.Світильники добре підійдуть для сучасного інтер'єру в стилі лофт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 36м |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір світла | Нейтральний |
| Кут розсіювання | 38 ° |
| Матеріал | Алюміній |
| Місце встановлення | Стеля |
| Напруга живлена | 220V |
| Потужність | 15W Вт/м |
| Розмір | 185х85х35мм |
| Світловий потік | 1420Lm |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Температура світла | 4000K |
| Тип лампи | Світлодіодна (LED) |
- Ціна: 1 947,35 ₴



