Світильник GTV LED MACARI з сутінковим сенсором, 12W, IP65, 360°, 4000K (LD-MCR12W-NB)

-14%
- Готово до відправки
- Код: LD-MCR12W-NB
1 166 ₴
1 002,76 ₴
+380 (67) 867-63-29
мобільний Kyivstar
- +380 (50) 362-10-34мобільний Vodafone
- +380 (67) 520-74-00мобільний офіс
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Наша компанія - офіційний дистриб'ютор світлодіодної продукції польської торгової марки GTV. Вся продукція має європейські сертифікати якості і проведена з дотриманням вимог Європейського союзу. Також вся продукція GTV має сертифікати УкрСЕПРО.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 24м |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір світла | Нейтральний |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Напруга живлена | 220V |
| Потужність | 12W Вт/м |
| Світловий потік | 950Lm |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Температура світла | 4000K |
| Тип лампи | Світлодіодна (LED) |
- Ціна: 1 002,76 ₴



