Світильник зі змінним напрямком світла GTV MISSOURI-K, 7W, IP54, IK08, 4000K, квадрат, чорний (LD-MISS7WKC-NB)

- Готово до відправки
- Код: LD-MISS7WKC-NB
1 436 ₴
+380 (67) 867-63-29
мобільний Kyivstar
- +380 (50) 362-10-34мобільний Vodafone
- +380 (67) 520-74-00мобільний офіс
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Наша компанія - офіційний дистриб'ютор світлодіодної продукції польської торгової марки GTV. Вся продукція має європейські сертифікати якості і проведена з дотриманням вимог Європейського союзу. Також вся продукція GTV має сертифікати УкрСЕПРО. Світильники GTV lighting є ідеальним рішенням для освітлення офісів, ресторанів, SPA-салонів і торгових об'єктів, в яких потрібен тривалий термін служби і низьке енергоспоживання. Енергоефективні світильники дуже часто використовуються інвесторами для освітлення різних громадських приміщень.Світильники добре підійдуть для сучасного інтер'єру в стилі лофт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 24м |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір світла | Нейтральний |
| Матеріал | Алюміній |
| Напруга живлена | 220V |
| Потужність | 7W Вт/м |
| Розмір | 136х117х100 мм |
| Світловий потік | 540Lm |
| Ступінь захисту | IP54 |
| Температура світла | 4000K |
| Температурний режим роботи | від -20 до +30 C |
| Тип | сучасні |
| Форма світильника | Квадрат |
- Ціна: 1 436 ₴










