Подовжувач вбудований GTV SOFT 2xгн. schuko, 2xUSB 2.1A 5V, кабель 1.5 м, алюміній (AE-PBSUC2GS-53)

-3%
- Готово до відправки
- Код: AE-PBSUC2GS-53
1 752 ₴
1 699,44 ₴
+380 (67) 867-63-29
мобільний Kyivstar
- +380 (50) 362-10-34мобільний Vodafone
- +380 (67) 520-74-00мобільний офіс
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настільний подовжувач для розеток і USB GTV, вбудований Soft алюміній. Монтується в стіл або іншу поверхню, в не робочому положенні кришка блоку знаходиться на одному рівні зі стільницею. При необхідності блок легко відкривається натисканням на кнопку, і всі розетки доступні для використання. Ідеальне рішення для комфортного і зручного робочого місця, кабінетів, кухонь і т.п. Кількість електричних розеток: 2 Кількість роз'ємів USB: 2 (5V / 2A) Тип гнізда: Schuko Ступінь захисту: IP 20 Максимальне навантаження, W 3600 Номінальна напруга, V: 220-240 V 50-60Hz Довжина кабелю: 1.5 м (в комплекті)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Колір корпусу | Срібний |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 73 мм мм |
| Гарантійний термін | 24м |
| Довжина | 240 мм мм |
| Довжина кабелю | 1,5м |
| Діапазон робочої напруги | 220-240V |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Кількість гнізд, 220V | 2 |
| Матеріал | Алюміній/пластик |
| Потужність | 3600W Вт/м |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип | Розеткові блоки |
| Тип кріплення | Прихований |
| Ширина | 120 мм мм |
- Ціна: 1 699,44 ₴



