Подовжувач GTV для офісу (вбудований в стіл), 3 гнізда SCHUCKO чорний (AE-BPW3GS-20)

- Готово до відправки
- Код: AE-BPW3GS-20
1 414 ₴
+380 (67) 867-63-29
мобільний Kyivstar
- +380 (50) 362-10-34мобільний Vodafone
- +380 (67) 520-74-00мобільний офіс
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
GTV AE-BPW3GS-20 - висувний настільний круглий подовжувач, на 3 гнізда. Електричний подовжувач призначений для підключення декількох електроприладів до однієї розетки. MAX - 3600 W IP20 1,5 m Діаметр врізного отвору 100мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 100 мм мм |
| Гарантійний термін | 24м |
| Довжина | 293 мм мм |
| Довжина кабелю | 1,5м |
| Діапазон робочої напруги | 220-240V |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Кількість гнізд, 220V | 3 |
| Матеріал | Алюміній/пластик |
| Потужність | 3600W Вт/м |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип | Розеткові блоки |
| Тип кріплення | Прихований |
| Ширина | 100 мм мм |
- Ціна: 1 414 ₴



