Світлодіодна панель GTV GALAXY 40W, 4400Lm, 4000K, AC220-240V, 50/60Hz, IP54, 120x30cm, біла

-15%
- Готово до відправки
- Код: LD-GL40120-NB
3 040 ₴
2 584 ₴
+380 (67) 867-63-29
мобільний Kyivstar
- +380 (50) 362-10-34мобільний Vodafone
- +380 (67) 520-74-00мобільний офіс
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шукаючи перевірене і надійне освітлення для кабінету, кабінету лікаря або бібліотеки, варто розглянути панель GALAXY. Панель сертифікована CNBOP - можливість монтувати модуль аварійного електропостачання і використовувати виріб як один з елементів системи протипожежного захисту. Світильник сертифікований Польською асоціацією гігієни, що робить його придатним для використання, серед іншого, в лікарнях, офісах, бібліотеках та офісних будівлях. Завдяки підвищеному ступеню захисту IP54 можна використовувати в приміщеннях з підвищеною вологістю. Висока стійкість до механічних пошкоджень - відповідає вимогам ІК 08.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору | ≥80 |
| Гарантійний термін | 4 роки |
| Затемняється | Немає |
| Клас захисту від ураження електричним струмом | ІІ |
| Коефіцієнт потужності PF | >0.9 |
| Колір | Білий |
| Колір світла | Нейтральний |
| Матеріал | алюміній/чавун |
| Місце встановлення | Стеля |
| Місце установки | стіна, стеля |
| Напруга [В] | 220-240 |
| Потужність | 40W Вт/м |
| Розмір | 1195х295х10мм |
| Світловий потік | 4400Lm |
| Сертифікат CE | Да |
| Сертифікат EAC | Да |
| Струм живлення | Змінний струм |
| Ступінь захисту | IP54 |
| Температура світла | 4000K |
| Функції | Сумісний з DALI |
| Частота [Hz] | 50-60 |
- Ціна: 2 584 ₴

