Світильник настінний GTV Astrit E27, max.14W, IP54, сірий

- Готово до відправки
- Код: OS-ASTRITE27-80
484 ₴
+380 (67) 867-63-29
мобільний Kyivstar
- +380 (50) 362-10-34мобільний Vodafone
- +380 (67) 520-74-00мобільний офіс
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Наша компанія - офіційний дистриб'ютор світлодіодної продукції польської торгової марки GTV. Вся продукція має європейські сертифікати якості і проведена з дотриманням вимог Європейського союзу. Також вся продукція GTV має сертифікати УкрСЕПРО.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Цоколь | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 24м |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал | Пластик |
| Місце встановлення | Стіни |
| Напруга живлена | 220V |
| Потужність | 14W Вт/м |
| Розмір | 315х10х90мм |
| Ступінь захисту | IP54 |
| Температурний режим роботи | від -20 до +30 C |
| Тип | сучасні |
- Ціна: 484 ₴

